Strādā vesels

Atbildīgu ideju tirgus - 2020

Datums: 2020. gada 10. jūnijs Laiks: 09:30
Vieta: TiešsaistēPielikums: Lejupielādēt (PDF) Prezentācijas: Atvērt

TIEŠARAIDE PIEEJAMA ŠEIT: https://www.youtube.com/watch?v=ijLdUzRX4MQ

 

Mēdz sacīt, ka viena no biznesa veiksmes atslēgām ir mācīšanās no kļūdām – gan savām, gan citu. Taču arī pozitīvās pieredzes stāstiem ir augsta pievienotā vērtība – tie iedvesmo vērtīgām pārmaiņām, drosmīgiem eksperimentiem un jauniem sasniegumiem. Iespējams, tieši tāpēc viena populārākajām ikgadējās Atbildīga biznesa nedēļas iniciatīvām ir Atbildīgu ideju tirgus.
Šis gads nebūs izņēmums – jau 10. jūnijā tiksimies attālināti, lai dalītos pieredzē un pārliecinātos, ka mūsdienās iespējams ir viss! Šogad Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros pievērsīsimies 21.gadsimta darba devēju lielākajam izaicinājumam – vientulības epidēmijai, kas, pateicoties globālajai pandēmijai, strauji plešas plašumā, jo darbs no mājām un daudzveidīgie distancēšanās pasākumi cilvēku socializēšanos neveicina. Gluži pretēji.
Kā cīnīties ar šo problēmu, kas nopietni apdraud darbinieku labsajūtu un pat dzīvību, bet līdz ar to – arī organizāciju izaugsmi? Atbildi uz šo jautājumu meklēsim kopā ar dažādu jomu ekspertiem, kā arī darba devējiem.
Ideju tirgus norisināsies sadarbībā ar 

European Agency for Safety and Health at Work (EU-OSHA) Latvijas kontaktpunktu, Valsts darba inspekciju un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN).