Strādā vesels

Atbildīgu ideju tirgum meklējam praktiskas iniciatīvas vientulības mazināšanai darba vietā

2020. gada 13. maijā

Mēdz sacīt, ka viena no biznesa veiksmes atslēgām ir mācīšanās no kļūdām – gan savām, gan citu. Taču arī pozitīvās pieredzes stāstiem ir augsta pievienotā vērtība – tie iedvesmo vērtīgām pārmaiņām, drosmīgiem eksperimentiem un jauniem sasniegumiem. Iespējams, tieši tāpēc viena populārākajām ikgadējās Atbildīga biznesa nedēļas iniciatīvām ir Atbildīgu ideju tirgus. Šis gads nebūs izņēmums – jau 10. jūnijā tiksimies attālināti, lai dalītos pieredzē un pārliecinātos, ka mūsdienās iespējams ir viss!

Šogad Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros pievērsīsimies 21.gadsimta darba devēju lielākajam izaicinājumam – vientulības epidēmijai, kas, pateicoties globālajai pandēmijai, strauji plešas plašumā, jo darbs no mājām un daudzveidīgie distancēšanos veicinoši pasākumi cilvēku socializēšanos neveicina. Gluži pretēji.

Kā cīnīties ar šo problēmu, kas nopietni apdraud darbinieku labsajūtu un pat dzīvību, bet līdz ar to – arī organizāciju izaugsmi? Atbildi uz šo jautājumu meklēsim kopā ar dažādu jomu ekspertiem, kā arī darba devējiem.

Ja jūsu pārstāvētā organizācija īsteno praktiskas iniciatīvas vientulības mazināšanai darba vietā, ko viegli var pārņemt arī citi uzņēmumi. Iniciatīvas var būt saistītas ar:

  • darbinieku iesaisti jaunu ideju, risinājumu meklēšanā;
  • labsajūtas veicināšanu;
  • kolektīva uzmundrināšanu, saliedēšanu u.c.

Aicinām pieteikt šos labās prakses piemērus, sūtot informāciju uz e-pastu Ieslēdz javascriptu, lai apskatītu adresi. līdz šā gada 20. maijam!