Strādā vesels

Aicina pieteikties uz bezmaksas biroja vingrošanas nodarbībām LIEPĀJĀ

2017. gada 5. septembrī

Lai veicinātu savu darbinieku veselību darba vietā, ieviešot ikdienā dinamiskās kustību pauzes ilgstoši sēdoša vai statiska darba darītājiem, arī šogad uzņēmumiem un iestādēm ir iespēja pieteikties biroja vingrošanas nodarbībām. Nodarbības tiek rīkotas Liepājas pilsētas pašvaldības veselības veicināšanas projekta ietvaros. 

Biroja vingrošana ietver vienkārši izpildāmus vingrojumus, kurus var izpildīt darba laika pārtraukumos un kam nav nepieciešams īpašs aprīkojums. Nodarbības vadīs vingrošanas instruktore Zane Frickausa. 

Pieteikšanās līdz 15. septembrim, rakstot uz e-pastu veseliba@dome.liepaja.lv un norādot vēlamo datumu vingrošanas nodarbībai. Vingrošanas nodarbības notiks no septembra līdz decembrim. Vingrošanas instruktore individuāli sazināsies ar uzņēmuma vai iestādes kontaktpersonu un vienosies par laiku un dienu, kad novadīt vingrošanas nodarbību. Kopumā var pieteikties 20 uzņēmumi. Vienā uzņēmumā vai iestādē tiks novadīta viena biroja vingrošanas nodarbība.

Īpaši tiek uzrunāti tie uzņēmumi, kuros tiek veikts ilgstošs sēdošs darbs, lai iepazīstinātu darbiniekus ar vienkāršām, taču pareizām un efektīvām kustībām, kā izkustēties darba laikā. Bieži vien ilgstošs sēdošs darbs atstāj nevēlamas sekas uz kakla daļu un mugurkaulu kopumā, kas var nelabvēlīgi ietekmēt darbinieka veselību, līdz ar to arī darba produktivitāti.  

Papildu informācija: veselības veicināšanas koordinētāja Anete Kopštāla-Kupe, Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija, tālr. 63404747. 

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Čabikina
Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
sabiedrisko attiecību speciāliste 
T.: 6 34 04 775
E.: kristine.cabikina@dome.liepaja.lv