Strādā vesels

Aicina 16.septembrī uz darbu doties ar velosipēdu

2015. gada 11. septembrī

Nākamnedēļ, 16.septembrī, tiks atzīmēta "Ar velo uz darbu" diena, kurā iedzīvotāji aicināti ikdienas gaitās doties ar velosipēdu, kā arī mudināt kolēģus, draugus un radus pārvietoties ar šo videi draudzīgo transporta veidu.

No plkst.07.30 līdz 09.00 Skolas ielas veloceliņa krustojumā ar Ģertrūdes ielu notiks dažādi pasākumi, kuru laikā riteņbraucēji tiks lutināti ar našķiem, dzērieniem un īpašiem piedāvājumiem no pasākuma atbalstītājiem. Ikviens varēs piedalīties balvu izlozē un saņemt konsultāciju, kā arī palīdzību velosipēda apkopē.

Riteņbraucējus muzikāli uzmundrinās Dj Artis Dvarionas, sagaidīs Gudrie pilsētnieki un atraktīvā dziedātāja Agnese Rakovska, kuri piešķirs velobraucējiem īpašās "Ar velo uz darbu" dienas atpazīšanas zīmes, kā arī aicinās nofotografēties. Pasākumā piedalīsies saldumu ražotāja "Laima" meitenes uz "Ērenpreiss" velosipēdiem, cienājot rīta braucējus ar spēka un enerģijas batoniņiem. Apdrošināšanas kompānija BTA dalīs atstarojošas uzlīmes un piedāvās noformēt Velopolisi par īpaši izdevīgu cenu, Rīgas Domes Satiksmes departaments būs sagādājis jaunāko Rīgas velomaršrutu karšu izdevumu. Nesteidzīgākos riteņbraucējus "Gandrs", "Velokurjers" un Latvijas Riteņbraucēju apvienība aicinās uz brīdi piestāt, lai velodarbnīcā novērtētu braucamrīka tehnisko stāvokli un veiktu nelielu veloapkopi, kā arī piedalītos aptaujā un reģistrētos izlozei, kuras balvas sagādājuši "Gandrs" un "My Fitness".

Ar velo uz darbu dienas organizatori aicina iedzīvotājus izvērtēt savus pārvietošanās paradumus un Mobilitātes nedēļas ietvaros izmēģināt dažādus pārvietošanās veidus, tai skaitā arī velosipēdu. Pārliecināties, cik ērti un ātri Rīgā ir pārvietoties divriteni, varēs pat tie, kam nav divriteņu, jo SIXT Velo noma piedāvā Mobilitātes nedēļas laikā no 16.-22.septembrim izmantot viņu velosipēdus bez maksas.