Strādā vesels

Labās prakses balvas konkursa "Zelta ķivere" pieteikšanās termiņš

Datums: 2024. gada 2. septembris Laiks: 23:59
Vieta: ElektroniskiPielikums: Lejupielādēt (DOCX)

 

Labas prakses balvas konkursa mērķis 2024. gadā ir

uzskatāmi parādīt veidu, kā darba devējam ieviest inovatīvus un efektīvus pasākumus, lai novērstu darba vides riskus, kas saistīti ar digitālo tehnoloģiju izmantošanu darba vietā (t.sk. digitālo tehnoloģiju ieviešanu, lai novērstu darba vides riskus).

Žūrijā būs Valsts darba inspekcijas, LR Labklājības ministrijas, Rīgas Stradiņa universitātes aģentūras “Darba drošības un vides veselības institūta”, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvji.

Primāri konkurss tiek organizēts 2 kategorijās:

  • mazie uzņēmumi – ar darbinieki skaitu līdz 100;
  • lielie uzņēmumi – ar darbinieku skaitu virs 100.

Iesniegšana - aizpildīta veidlapa, kā arī papildu informācija jāiesniedz elektroniski līdz 2024. gada 2. septembrim (ieskaitot), plkst.24:00, sūtot uz e-pasta adresi – Ieslēdz javascriptu, lai apskatītu adresi. . Pieteikumi, kas tiks iesūtīti pēc norādītā termiņa, netiks izskatīti.

 

Iedvesmai ieskaties iepriekšējo gadu piemēros (atzīmētas labas prakses balvas ieguvēju prezentācijas):

2024.gada 18.aprīlī notikušā vebināra "Zelta ķivere - trīs klikšķi līdz uzvarai" tiešraides ieraksts ir pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=1VrtYbZnNDg

2021.gada 28.aprīlī notikušā vebināra "Zelta ķivere - trīs soļi līdz uzvarai" tiešraides ieraksts ir pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=gxBQ8kvomGY. Lai gan vebinārs tika organizēts 2021.gadā gadā un konkursa tēma bija cita, tomēr tajā iekļauti dažādi padomi no žūrijas komisijas un iepriekšējo gadu dalībniekiem.