Strādā vesels

Vebinārs "Zelta ķivere: trīs soļi līdz uzvara"

Datums: 2021. gada 28. aprīlis Laiks: 13:00
Vieta: TiešsaistePrezentācijas: Atvērt

Dalība dažādos novērtējumos ir veids, kā uzņēmumi var uzskatāmi demonstrēt savu labo praksi dažādu stratēģisku, ar biznesa ilgtspēju saistītu jautājumu risināšanā. To rezultātus šajos novērtējumos nosaka ne vien labā griba, veiksme un atsevišķos gadījumos reputācija, bet arī nopietna, atbildīga pieeja pieteikuma dokumentu iesniegšanā.

Darba aizsardzības labās prakses konkursā “Zelta ķivere” šogad īpaša vērība tiks pievērsta ar darba vidi saistītajiem ergonomikas faktoriem. Kas var pieteikties? Kas ir svarīgi pieteikuma sagatavošanā? Kāpēc piedalīties? Vai mūsu iniciatīvas atbilst konkursa prasībām? Lai sniegtu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, šā gada 28.aprīlī plkst. 13.00-14.30 aicinām apmeklēt Pasaules darba aizsardzības dienai veltītu vebināru ”Zelta ķivere: trīs soļi līdz uzvarai”, ko organizē Valsts darba inspekcija sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu.

Šajā pasākumā jums būs iespēja dzirdēt ne vien nozares ekspertu un labās prakses konkursa “Zelta ķivere” žūrijas pārstāvju padomus, bet arī vērtīgus iepriekšējo gadu dalībuzņēmumu pieredzes stāstus.

Interesentus aicinām reģistrēties šeit: https://ej.uz/labopraksiReģistrētie dalībnieki dienu pirms pasākuma saņems informāciju par pieslēgšanos pasākumam.

 

Lasīt vairāk