Strādā vesels

Meistardarbnīca Saldū "Meistarklase: veselības aspekti darba aizsardzībā"

Datums: 2020. gada 22. janvāris Laiks: 13:30
Vieta: Saldus, Saldus vidusskola, J. Rozentāla iela 19, 314.kabinets, (3.stāvs)Pielikums: Lejupielādēt (PDF) Pieteikšanās uz šo pasākumu ir slēgta

RSU Darba drošības un vides veselības institūts

organizē meistarklasi – pieredzes apmaiņas semināru

„MEISTARKLASE: VESELĪBAS ASPEKTI DARBA AIZSARDZĪBĀ" 

 

Semināra mērķis:

Analizēt dažādas darba vietas un tajās esošos riska faktorus (t.sk. īpašos riskus) – kā tie ietekmē un nosaka nodarbinātajiem veicamās obligātās veselības pārbaudes, vakcinācijas, apmācību pirmās palīdzības sniegšanā, aptieciņu saturu, bioloģiskās ekspozīcijas robežvērtību noteikšanu u.tml. Plānota dalīšanās pieredzē, analizējot dažādus konkrētus piemērus un nepieciešamos preventīvos pasākumus. Analizēsim arī dažādu mērījumu rezultātus, drošības datu lapu informāciju, ražotāju sniegto informāciju un citus datu avotus.

Šajā meistarklasē nebūs lektoru un nebūs prezentāciju, bet būs aktīvi jādarbojas meistarklašu moderatoru vadībā. Meistarklasei aicināti pieteikties tikai tādi dalībnieki, kuri ir gatavi aktīvi iesaistīties!

Mērķauditorija:

Vecākie darba aizsardzības speciālisti, darba aizsardzības speciālisti, uzņēmēji.

Aicinājums, lai uzlabotu meistarklasi:

Ierodoties uz meistarklasi (vari pirms tās – elektroniski iesūtot), variet ņemt līdzi sava uzņēmuma(u) piemērus ar konkrētām problēmām, kuras saistītas ar “veselības aspektiem” darba aizsardzībā. Iespēju robežās mēģināsim tos kopīgi izanalizēt un rast labāko risinājumu.

Semināra norises laiks un vieta:

2020. gada 22. janvāris, plkst. 13.30 - 17.00

Saldus, Saldus vidusskola, J. Rozentāla iela 19, 314.kabinets, (3.stāvs)

Pieteikšanās:

  • Informācijai: Tālrunis: 29437702; e–pasts: Ieslēdz javascriptu, lai apskatītu adresi.
  • Pieteikšanās:  http://stradavesels.lv/kalendars/event-4676/pieteikties-22.01.2020./  
  • Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi. Ja tiks pārsniegts vietu skaits auditorijā, paturam tiesības atteikt dalību tiem dalībniekiem, kuri pieteikušies vēlāk.

Sertifikāts: Par dalību seminārā tiek izsniegts RSU sertifikāts (4 izglītības stundas). 

Dalības maksa: Dalība seminārā ir BEZMAKSAS. Semināra dalībniekiem ir nodrošināti semināra materiāli un kafijas pauze.

  

Seminārs notiek Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras kontaktpunkta Latvijā Informācijas padomes apstiprinātā „Darba aizsardzības preventīvo pasākumu plāns 2020. gadam” ietvaros