Strādā vesels

Mācību vizīte Somijā: Būvniecības objekta un Celtniecības drošības parka TURVAPUISTO apmeklējums

Datums: 2019. gada 15. augusts Laiks: 09:30
Vieta: Helsinki, Somija

Latvijas Būvniecības nozaru arodbiedrība, sadarbībā ar RSU Darba drošības un vides veselības institūtu un darba aizsardzības kompetento institūciju INSALVO, 15.augustā organizē mācību braucienu uz būvniecības objektu Helsinkos, kā arī uz celtniecības drošības parku TURVAPUISTO (atrodas ESPOO, apmēram 20 minūšu braucienā no Helsinkiem). Atšķirībā no 2018.gadā notikušā brauciena, šoreiz dalībnieku nokļūšana Helsinkos centralizēti NETIEK organizēta.

Mācību ekskursijas sākums: 15.augustā, Helsinkos, plkst: 9.30 (tikšanās vieta tiks precizēta, indikatīvi tā plānota prāmju Tallinna – Helsinki ostā).

Programma:

Dalībnieku transports uz būvlaukumu Helsinkos,  būvlaukuma apmeklējums, informācija par darba aizsardzības organizāciju un uzraudzību Somijas būvlaukumos, balstoties uz konkrēto piemēru. Informācija TIKAI angļu valodā. 

Pusdienas (netiek apmaksātas).

Transports uz drošības parku TURVAPUISTO, kur no 14:00 līdz 16:00 drošības parka apmeklējums angliski runājoša gida pavadībā. Informācija TIKAI angļu valodā. 

Transports atpakaļ uz prāmja termināli. 

Pieteikšanās: Māris Dambis (Ieslēdz javascriptu, lai apskatītu adresi. , tālrunis: 29505366)

Vietu skaits ierobežots, lūgums pieteikties iespējami savlaicīgi.

Lūgums tos, kas plāno braukt ar savu (privāto vai uzņēmuma transportu) informēt, vai nav iespējams uzņemt citus braucējus.  Transporta izmaksas Somijā segs Somijas celtniecības arodbiedrība. Papildus jārēķinās ar izdevumiem ap 10 euro no dalībnieka – suvenīriem Somijas puses pārstāvjiem.