Strādā vesels

Seminārs "Drošība un veselība, veicot lauksaimniecības darbus"

Datums: 2019. gada 22. februāris Laiks: 11:00
Vieta: SIA „Getliņi EKO”, Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu novads, LV-2121Pielikums: Lejupielādēt (PDF) Prezentācijas: Atvērt

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina lauksaimniekus uz semināru “Drošība un veselība, veicot lauksaimniecības darbus” š. g. 22. februārī plkst. 11.00 SIA “Getliņi EKO”, Kaudzīšu ielā 57, Rumbulā, Stopiņu novadā.

Lauksaimniekiem savs darbs ir kā dzīvesveids, un par darba drošību parasti netiek daudz domāts. Bet, ja saimniecībā pastāvīgi vai sezonāli tiek nodarbināti strādnieki, tā kļūst par darba vidi, kur jāievēro darba drošība. Darbs lauksaimniecības nozarē bieži vien ir saistīts ar lielu darāmo darbu dažādību. To, kā strādāt droši, nenodarot pāri veselībai, un kā darba vietu saimniecībā iekārtot atbilstoši prasībām, skaidrosim seminārā.

Semināra pirmajā daļā Valsts darba inspekcijas (VDI) Darba aizsardzības nodaļas vadītāja Sandra Zariņa iepazīstinās ar svarīgākajām darba aizsardzības prasībām un problēmām lauksaimniecības nozarē un apkopojumu par VDI konstatētiem pārkāpumiem darba aizsardzības jomā. Savukārt darba drošības vecākā speciāliste Agnese Hauka pastāstīs, kā mazināt darba slodzes negatīvo ietekmi uz lauksaimnieka veselību.

Semināra otrajā daļā būs iespēja skatīt labās prakses piemērus un svarīgākos preventīvos pasākumus uzņēmumā SIA “Getliņi EKO”.

 

Dalībai bezmaksas seminārā aicinām pieteikties līdz 20. februārim, zvanot pa tālr. 26536985 (Aigai) vai rakstot uz e-pastu: Ieslēdz javascriptu, lai apskatītu adresi. .

Darba kārtība pielikumā.

Semināra laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.