Strādā vesels

Mācību brauciens uz būvniec. darba aizsardz.parku "Rudus Turvapuisto" Helsinkos.PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

Datums: 2018. gada 29. augusts Laiks: 12:00
Vieta: Helsinku reģions, SomijaPieteikšanās uz šo pasākumu ir slēgta

Cienījamie kolēģi,

Sadarbībā ar Latvijas būvniecības nozaru arodbiedrību (LBNA) un Somijas būvniecības arodbiedrību “Rakennusliitto” tiek organizēts pieredzes apmaiņas un mācību brauciens uz Helsinkiem (Somiju), kur, netālu no Helsinkiem, ir izveidots darba aizsardzības parks, kurā uzskatāmi atainots pie kādām sekām noved darba aizsardzības prasību pārkāpumi būvniecībā. Parku izveidojusi būvniecības firma RUDUS (informācija: http://www.turvapuisto.fi/).

Somijas būvniecības arodbiedrību “Rakennusliitto” piedāvā nodrošināt ieejas iespēju parkā un kompetentu angliski runājošu gidu.

Parka apmeklējums ir plānots 29.augustā no pulksten 12:00 līdz 14:00. Brauciens plānots, kā vienas dienas brauciens, izbraucot ļoti (!) agri, lai 7.30 paspētu uz prāmi no Tallinas uz Helsinkiem, un vakarā atgrieztos Rīgā. Kopējais dalībnieku skaits ir 15 cilvēki.  

Par dalību pasākumā būs iespēja saņemt sertifikātu. 

Brauciena izmaksas jāsedz dalībniekiem, esam plānojuši, ka brauciena izmaksas ir apmēram 105 eiro (autobuss Rīga-Tallina-Helsinki-Tallina-Rīga, prāmja biļetes Tallina-Helsinki-Tallina). Apmaksa – ar rēķinu, izmantojot bankas pārskaitījumu.

Plašāka informācija: Ivars Vanadziņš (Ieslēdz javascriptu, lai apskatītu adresi. ) vai Māris Dambis (Ieslēdz javascriptu, lai apskatītu adresi. )