Strādā vesels

Valsts darba inspekcija aicina uz attālināto konferenci “Jaunā realitāte – dzīve ar Covid-19”

2021. gada 8. novembrī

Valsts darba inspekcija aicina uz attālināto konferenci “Jaunā realitāte – dzīve ar Covid-19”, kas notiks 2021. gada 1. decembrī no plkst. 09:00 līdz 15:10.

 Kā mēs kā sabiedrība esam mainījušies pandēmijas laikā, kad ierobežojumi ir skāruši ikviena ikdienas paradumus gan darbā, gan mājās. Kāds ir veselīgs darba un privātās dzīves līdzsvars šodien? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem tiks atbildēts konferences laikā. 

Konferencē tiks iepazīti un apskatīti Latvijā atpazīstamu uzņēmumu pieredzes stāsti un atziņas, saskaroties ar dažādiem izaicinājumiem ikdienas darba organizācijā pandēmijas laikā. Viena no konferences sesijām būs veltīta tehnoloģiskiem risinājumiem un izgudrojumiem, kuru attīstību ir veicinājusi pandēmija, radot jaunus risinājumus darba drošības un darba un privātās dzīves līdzsvara veicināšanai. Konferences noslēgumā tiks izzināta privātās un darba dzīves balansa formula, ar kuru iepazīstinās jomas profesionāļi. 

Konference ir bezmaksas, iepriekš piereģistrējoties šeit: https://vdikonference.estravel.lv/lv/  Konference notiks attālināti, Zoom platformā.

Konferences darba valodas: latviešu un angļu. Tiks nodrošināts sinhronais tulkojums.

Konference tiks organizēta Eiropas Sociālā Fonda projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” Nr. 7.3.1.0/16/I/001 ietvaros.