Strādā vesels

RSU DDVVI meklē uzņēmumus, kas gatavi dalīties pieredzē par inovatīvām darbinieku apmācību metodēm

2018. gada 19. oktobrī

RSU Darba drošības un vides veselības institūts 2018. gada 23.novembrī organizēs atkārtotu semināru darba aizsardzības speciālistiem par radošām un inovatīvām apmācību metodēm darba aizsardzības jomā. Lai gan seminārs būs atkārtots, tomēr tiek meklēti arī jauni uzņēmumi, kuri izmanto radošas un inovatīvas darbinieku apmācību metodes par darba aizsardzības jautājumiem.

Piesaki sava uzņēmuma piemēru, rakstot uz e-pastu: linda.matisane@vdi.gov.lv. Pieteikumā īsi apraksti piemēru, ar kuru labprāt dalīsies seminārā - tā var būt specifiska, padziļināta apmācību tēma, elektroniska apmācību sistēma, radoši vai interaktīvi uzdevumi, grupu darbi, spēles vai vēl kāda cita apmācību tēma vai metode, galvenais, lai tā ir jābūt saistītai ar darba vidi un jābūt kaut kam vairāk nekā rakstiskām darba aizsardzības instrukcijām vai parakstiem darba aizsardzības instruktāžu reģistrācijas žurnālos. 

Tāpat sūti e-pastu gadījumā, ja zini, kura uzņēmuma pārstāvi gribētu dzirdēt seminārā, zinot, ka uzņēmumam ir piemēri, kas atbilst aprakstītajai situācijai.

Tā kā vietu skaits būs ļoti ierobežots, tad šī iespējams ir vienīgā iespēja nokļūt šī gada seminārā! Esi atsaucīgs!

Pieteikumus gaidām līdz 05.11.2018.