Strādā vesels

RSU DDVVI meklē uzņēmumus, kam ir iepriekš publiski nerādītas darba aizsardzības filmas

2018. gada 9. janvārī

RSU Darba drošības un vides veselības institūts 2018. gada janvāra beigās un februāra sākumā organizēs 6.darba aizsardzības filmu pēcpusdienu ciklu. Piesakiet sava uzņēmuma filmu, rakstot uz e-pastu: linda.matisane@vdi.gov.lv. Lūdzu iesūtiet īsu aprakstu, norādot arī filmas garumu, bet vislabāk iesūtiet saiti, kur filmu var noskatīties vai lejuplādēt.

 

Kādas filmas mēs meklējam:

  • filmu saturs ir saistīts ar darba aizsardzību (tās var būt emocionālas filmas par cietušajiem nelaimes gadījumā vai viņu radiniekiem, tās var būt vizualizētas darba aizsardzības instrukcijas, videopadomi, kā veikt konkrētu darbu vai vingrot darba pārtraukumā utt.);
  • žanrs nav svarīgs - tās var būt gan videofilmas, gan animācijas filmas, gan dokumentālās filmas, gan šausmu filmas, gan…;
  • filmas ir latviešu valodā vai ar titriem latviešu valodā vai saprotams bez vārdiem;
  • filmas iepriekš nav rādītas ne iepriekšējās darba aizsardzības filmu pēcpusdienās, ne jebkādos citos semināros un konferencēs par darba aizsardzības tēmām.

6.darba aizsardzības filmu pēcpusdienas tiks atklātas ar seansu Rīgā, kurā aicināsim piedalīties to uzņēmumu pārstāvjus, kuru filmas tiks rādītas, un teikt īsu uzrunu, kāpēc konkrētā filma ir tapusi un kā tā tiek izmantota. Ja neesat gatavi teikt uzrunas vārdus, tad varam arī tikai parādīt pašu filmu.

Ja zināt, kādu uzņēmumu, kur filmas ir uzņemtas, tad arī lūdzu, rakstiet. Mēs varam uzrunāt konkrētos uzņēmumus. Galvenais ir atrast uzņēmumus, kuriem ir iepriekš nerādītas filmas darba aizsardzības jomā!

Pieteikumus gaidām līdz 19.01.2018.