Strādā vesels

Kā izmantot Sajūtu gidu?

2014. gada 1. decembrī

Sajutugids.com ir WEB bāzēts rīks, kuru var izmantot ikviens, kurš vēlas uzlabot savu labsajūtu darbā vai ārpus tā. Ieejot mājaslapā Jums jāizvēlas, kā šodien jūtaties – izjūtat stresu, esat nomākts, izjūtat enerģijas trūkumu vai saspringumu. Iespējams, gluži pretēji – jūs jūtaties lieliski. Atbilstoši norādītajai sajūtai aplikācija piedāvā risinājumus, kā varat uzlabot dienu sev vai palīdzēt kolēģim.

Sajūtugids.com apkopota informācija gan par dažādiem relaksācijas paņēmieniem, piemēram, nelielām meditācijas pauzēm, gan ieteikumiem veselīgām uzkodām, pareiziem principiem darba vietas iekārtošanai un atslodzes vingrinājumiem. Aplikācija ir pieejama gan datorā, gan telefonā, kuram pieejams interneta pieslēgums.

Pagaidām sajutugids.com pieejams latviešu valodā, tomēr pavisam drīz tas tiks papildināts un būs lasāms arī angļu valodā. Papildus aplikācijai, izdrukāšanai pieejams arī sajutugids.com plakāts, kurā aprakstīti daži vienkārši paņēmieni, kā darba dienu uzlabot gan sev, gan kolēģim. Plakātu var izdrukāt un izvietot sava uzņēmuma telpās, piemēram, liftā, lai veicinātu, ka arī jūsu uzņēmuma darbinieki izmanto šo rīku ikdienā. Pieejams ir arī sajutugids.com baneris, ko kopā ar saiti uz rīku varat ievietot sava uzņēmuma iekšējā tīklā.