Strādā vesels

Aicinām pieteikties darba aizsardzības speciālistus fokusgrupu diskusijām

2022. gada 12. janvārī

Pētījuma “Darba apstākļi un riski Latvijā, 2019-2021” ietvaros darba aizsardzības speciālisti ar augstāko profesionālo izglītību tiek aicināti piedalīties fokusgrupu diskusijās, lai sniegtu savu viedokli par darba aizsardzības un darba tiesību normatīvo aktu regulējumiem, valsts kontroli un uzraudzību, nelaimes gadījumiem darbā, to novēršanu, kā arī COVID-19 ietekmi un attālināto darbu. Jau janvārī plānots organizēt divas diskusijas:

  • darba aizsardzības speciālistus ar augstāko profesionālo izglītību, kas ikdienā strādā kā darba aizsardzības kompetentās institūcijas (pakalpojumu sniedzēji) vai darba aizsardzības kompetentie speciālisti (individuālie pakalpojumu sniedzēji) bīstamo nozaru uzņēmumos - 2022. gada 20. janvārī (vairāk informācijas un pieteikšanā: http://stradavesels.lv/kalendars/event-6110/);
  • darba aizsardzības speciālistus ar augstāko profesionālo izglītību, kas ikdienā strādā kā darba aizsardzības speciālisti bīstamo nozaru uzņēmumos - 2022. gada 27. janvārī (vairāk informācijas un pieteikšanās: http://stradavesels.lv/kalendars/event-6112/).