Strādā vesels

Aicina uz pilnībā apmaksātiem mācību pasākumiem “Skatu Punkti: Sadarbība”

2018. gada 19. janvārī

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu un organizācijas attīstības centru Spring Valley aicina uz pilnībā apmaksātiem mācību pasākumiem “Skatu Punkti: Sadarbība”. Mācības paredzētas valsts un pašvaldību iestāžu vadošajām amatpersonām, kā arī nevalstisko organizāciju un uzņēmumu augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem.

Mācību laikā būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem par to, kas  ir dažādība un tolerance, kāpēc dažādības vadība ir svarīga darba devējiem. Tāpat būs iespēja iegūt zināšanas par to, kā ieviest dažādības vadību un kā ilgtermiņā veidot iekļaujošu darba vidi. Plašāka informācija: www.skatupunkti.lv.

Dalība mācībās ir bezmaksas, nepieciešamības gadījumā dalībniekiem nodrošinām transportu uz mācību norises vietu, kā arī sedzam ceļa izdevumus. Ēdināšana un nakšņošana – bezmaksas. Lai pieteiktos, aicinām reģistrēties vietnē www.skatupunkti.lv vai rakstīt man: Ieslēdz javascriptu, lai apskatītu adresi. , norādot vēlamo datumu. Lūdzu ņemt vērā, ka vietu skaits ir  ierobežots.

Mācības tiek organizētas ar Eiropas Savienības Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta finansiālu atbalstu.

Pirmais  mācību pasākums  norisināsies 25., 26.,31. janvārī, Līgatnē, nākamais 8., 9., 14. februārī Jelgavā.