Strādā vesels

28.martā atklās sabiedrības izglītošanas un informēšanas kampaņu "Esi drošs, ka darbs ir drošs"

2019. gada 25. martā

2019.gada 28.martā plkst. 12.00 Stacijas laukumā pie t/c "Origo", Rīgā tiks atklāta Valsts darba inspekcijas sabiedrības izglītošanas un informēšanas kampaņa "Esi drošs, ka darbs ir drošs", kuras mērķis ir informēt sabiedrību par darba vides risku apzināšanas nozīmi, tādējādi mazinot nelaimes gadījumus darba vietās, kā arī aicināt darba devējus pieteikties Eiropas Sociālās fonda atbalstam, lai veiktu darba vides risku novērtējumu un saņemtu nepieciešamās apmācības darba aizsardzībā.

Atklāšanas laikā no plkst.12.00 līdz 13.00 paredzēta preses konference, kurā piedalīsies VDI direktors Renārs Lūsis, LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone, LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns, RSU DDVVI Higiēnas un arodslimību laboratorijas vadītāja Inese Mārtiņsone, kā arī uzņēmuma „Schwenk” personāla un administrācijas direktore Linda Šedlere.

Pēc preses konferences no plkst.13.00 līdz 19.00 darbosies informatīva telts, piedāvājot dažādas aktivitātes par darba aizsardzību visiem interesentiem. Pasākumu vadīs atraktīvā kampaņas vēstnese, ētera personība Sanda Dejus.

Apmeklētājiem būs iespēja: piedalīties virtuālās realitātes spēlē un pārbaudīt zināšanas darba aizsardzībā, virtuāli nokļūstot piecu dažādu nozaru uzņēmumos, noskatīties izglītojošus video par darba aizsardzību un saņemt informatīvus materiālus, piedalīties viktorīnās, iegūstot noderīgas balvas.


Uzaicinām visus apmeklēt kampaņas atklāšanas pasākumu! Ja nevarat piedalīties klātienē, aicinām preses konferenci vērot tiešraidē VDI Facebook kontā, kā arī pēc pasākuma ielūkoties video un foto reportāžās.